Bubble Witch Saga 3

5.3.3

4.7

9

İyi cadının kötü Wilbur'u yenmesine yardım edin

908.4k

Bu uygulamayı oyla

Bubble Witch Saga 3 (Wilbur) renkli balonların içinde tutsak kalmış sihirli hayvanları kurtarmanız gereken sıradan bir balon nişancı oyunudur. Kötü kedi Wilbur bu sevimli küçük yaratıkları tutsak almıştır ve tüm zamanların en güçlü sihri üzerine planlar yapmaktadır. Ancak, iyi cadı onun bu işine yardım etmeyecek.

Balonları temizlemek ve hayvanları özgür bırakmak için diğer balonlara atış yapmak ve aynı renkten üç ya da daha fazla rengi eşleştirmeniz gerekir. Yüzlerce farklı oyundan çok önce bir çok defa bu klasik oyun kurgusunu gördüğümüz için King bazı ilgi çekici hareketler eklemiştir. Özel topları, sihirli güçleri ve diğer sürprizleri bulmanız gerekir.

Wilbur'da tıpkı Candy Crush Saga'da ve diğer benzer oyunlarda olduğu gibi bir haritayla çalışırsınız. Haritayı geçmek için tüm oyunların seviyelerindeki kilidi açarak ilerlemeniz gerekir. King'de her zaman olduğu gibi uygulamayı güncelledikçe daha fazlası oluşturulur.

Bubble Witch Saga 3 (Wilbur) bu türü seven kişiler için saatler süren eğlence sunabilen görsel olarak da güzel bir bulmaca oyunudur.
Gereksinimler

Android 2.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X